سخنی از بزرگان...

13امين کنفرانس بين‌المللي آموزش رياضي براي پروژه‌هاي آينده

زمان رویداد: 2015/09/14 - 2015/09/21 صادر کردن رویداد
13امين کنفرانس بين‌المللي آموزش رياضي براي پروژه‌هاي آينده

کاتونيا- سيسيلي، ايتاليا

13 امین کنفرانس آموزش ریاضی برای پروژه‌های آینده، آموزش ریاضی در جهانی متصل، از تمامی علاقه‌مندان از 16-21 سپتامبر، 2015  در سواحل زیبای سیسیل دعوت بعمل می‌آورد. این همایش جمعی دوستانه و سازنده  شامل معلمان خلاق و آموزگاران و مربیان ریاضی از سراسر جهان است، به عنوان مثال در کنفرانس 2009 در درسدن، آلمان،  44 کشور حضور داشتند!. این کنفرانس در کاتانیا در ادامه دوازده همایش پروژه قبلی در مکان‎های برگزار شده زیر است :

در کنار اهرام قاهره در سال 1999، در سرزمین مقدس تاریخی اردن در سال 2000، کشور لهستان در سال 2001، کشور استرالیا در سال 2001، در ساحل سیسیل در سال 2002، در برنو، پایتخت تاریخی موراویا، جمهوری چک در سال 2003، در Ciechocinek، شهر آبگرمی در لهستان در سال 2004، در مالزی مشرف به تنگه جوهور در سال 2005، در کارولینای شمالی، ایالات متحده آمریکا در سال 2007، در شکوه و جلال تاریخی مرکزی اروپا در شهر درسدن در سال 2009، در زیبایی‌های منخصربفرد طبیعت آفریقای جنوبی در سال 2011 و در ساحل تماشایی - تاریخی بالکان در مونته نگرو در سال 2014.

آموزش ریاضی برای پروژه‌های آینده  به منظور بهبود آموزش ریاضیات در سراسر جهان از طریق انتشار و پخش ایده‌های جدید و مواد اختصاص یافته است.  برای اطلاعات بیشتر در مورد پروژه‌ها  و کار در آینده اینجا را کلیک نمائید.  مجموعه مقالات کنفرانس مونته نگرو 2014.

آموزش ریاضی برای پروژه‌های آینده به عنوان انجمنی بین‌المللی از پژوهشگران و معلمان است که هدف اصلی ما ابداعات و ابتکارات در زمینه‌های زیر است :

ریاضی برای زندگی، انسانی آموزش ریاضی، سهم و قومیت ریاضی، استفاده مؤثر از فن آوری‌های جدید آموزشی در کلاس درس، اتخاذ الگوهای جدید، و غیره. تجربه انباشته ما در کتاب یونسکو و مجموعه مقالات کنفرانس‌های قبلی ارائه شده است.

هدف از کنفرانس کاتانیا، کمک به تبدیل رویاها به واقعیت است!

حمایت و پشتیبانی برای ایجاد ارتباط و همکاری بین معلمان و محققان با منفعت‌های مالی
ارائه و انتشار مقالات علمی و همچنین ایده‌های جدید و قابل توجه و تجربه کلاس درس معلم
برای به اشتراک گذاشتن ایده‌های جدید و خلاقانه برای ایجاد اصلاحات در زمینه‌های : تحقیقات آموزشی، تدریس و یادگیری، تکنولوژی آموزشی، توسعه برنامه درسی، آماده سازی و توسعه معلمان ریاضی، سازمان مدرسه و سیاست، شیوه‌های کلاس درس و مسائل مربوط به قومیت ریاضیات
آغاز کار جدید و خلاقانه برای کمک به حل مشکلات بومی در آموزش
عناوین پیشنهادی برای مقاله یا کارگاه می‌تواند :

 1. حل مسئله و مدل سازی
 2. استفاده از تکنولوژی
 3. ارزیابی
 4. برخورد با تفاوت‌های فرهنگی
 5. غلبه بر جنسیت و موانع اجتماعی
 6. بهبود برنامه آموزشی
 7. آماده سازی معلم و در حال انجام کار در خدمات
 8. ابتکارات سیاسی
 9. شیوه‌های سازمان مدرسه و کلاس درس
 10. استفاده از آمار در زندگی روزمره
 11. استفاده از الگوهای جدید مؤثر در آموزش و یادگیری
 12. وظایف یادگیری غنی
 13. برنامه‌های کاربردی از ریاضیات در دنیای واقعی
 14. استفاده از ریاضیات در علوم و انفورماتیک

تاریخ‌های مهم :

کارگاه : خلاصه کارگاه و مقالات 1-6 صفحه : 31 می 2015 

مشاهده وب سایت

چاپ
4991 رتبه بندی این مطلب:
5.0
 

مدیر ارشد رایشمندمدیر ارشد رایشمند

سایر نوشته ها توسط مدیر ارشد رایشمند
تماس با نویسنده

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

ارتباط با نویسنده

x