وقتی از ته دل خوشحالی، بگذار چهره ات این شادمانی را نشان دهد. اچ جکسون براون (کتاب نکته‌های کوچک زندگی)

عادت به مطالعه

SuperUser Account
/ دسته ها: مشاوره تحصیلی

قبولی در کنکور

عادت به مطالعه می تواند شما را به قله های بزرگ موفقیت ، بنابراین معتاد مطالعه و درس شوید تا رتبه ای خوب در کنکور آورده و در دانشگاه مورد نظرتان قبول شوید. در این جامعه امروزی داشتن لیسانس و تحصیل در دوره کارشناسی تقریباً عادی شده و تحصیلات تکمیلی و قبولی در کارشناسی ارشد اهمیت بسیاری پیدا کرده است به طوری که شما برای داشتن یک شغل مناسب و درآمد خوب حداقل باید  کارشناسی ارشد داشته باشید. بنابراین اهمیت درس خواندن وتحصیل در دوره کارشناسی ارشد بر همه مشخص است.

حال که 4 ماه به کنکور کارشناسی ارشد مانده، از قبولی ناامید نشوید عادت به مطالعه کنید تا قبول شوید! بله هم اکنون هم اگر عادت به درس خواندن را در خود پرورش دهید مطمئن باشید که در رشته مورد نظرتان قبول شده و می توانید آینده خود را تضمین نمایید.

چگونه عادت به مطالعه کنیم؟

 برای درس خواندن در این مدت برنامه داشته و از عادت مطالعه خود بهترین استفاده را ببرید. سعی کنید که زود بیدار شده و به موقع بخوابید و انگیزه برای درس خواندن را در خود تقویت کرده و بازده خود جهت درس خواندن برای کنکور را بالا ببرید. به رقابت اعتیاد پیدا کنید و عادت کنید که انگیزه خود را همواره بالا نگه دارید.برای زندگی خود هدف داشته باشید و عادت کنید که برای رسیدن به هدف و قبولی در کنکور تلاش کنید و نا امید نشوید.

در این راه می توانید با مشاوران خوب ما در مرکز مشاوره رایشمند در تماس بوده و مطمئن باشید می توانید با کمی تلاش و تماس با مشاوران تحصیلی ما در آینده ای نزدیک موفقیت در کنکور را دیده و در دانشگاه مورد نظرتان در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کنید.

نظرات خود را برای ما و سایر دوستان خود منتشر نمایید.

Print
2266 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

SuperUser AccountSuperUser Account

سایر نوشته ها توسط SuperUser Account
تماس با نویسنده

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
دی ان ان