چمدانهای گرانقیمت به دست نگیر، ممكن است توجه دزدان را به خود جلب كند. اچ جکسون براون (کتاب نکته‌های کوچک زندگی)

جزوه درسی ریاضی عمومی 2

جزوه درسی ریاضی عمومی 2
SuperUser Account

گردآوری و تدوین: جعفر اوج بگ

بر تمام اساتید و دانشجویان  پوشیده نیست که درس ریاضی 2 دارای حجم بسیار زیاد و مطالب به هم پیوسته ای است که عدم مطالعه بخشی از آن، به معنای از دست دادن همه مطالب بعد از آن موضوع می باشد. از طرفی زمان در نظر گرفته شده کفاف بیان تمام مطالب را نمی دهد، لذا وجود یک جزوه خلاصه و به دور از پیچیدگی های بیانی و اثبات مطالب می تواند بسیار مفید و راهگشا باشد. جزوه حاضر به هیچ عنوان کامل نیست ولی در نوع خود می تواند مفید باشد. اگرچه فهم دقیق مطالب وقت زیاد و تلاش بی وفقه دانشجو را می طلبد اما در مرحله اول مطالعه بیان کلی مساله و آشنایی با شیوه های حل مساله خالی از لطف نیست. نگارش اخیر از 7 فصل تشکیل شده است که تقریباً سرفصل های وزارت علوم را می پوشاند. در آینده انتگرال سه گانه و مباحثی دیگر از آنالیز برداری نیز به آن اضافه خواهد شد.

در اینجا سعی شده که ضمن دسته بندی دقیق موضوعات و بیان مثال ها در حد نیاز از اثبات های طولانی پرهیز شود. دانشجو بایستی ضمن مطالعه جزوه همواره اثبات دقیق مطالب را از منابع موجود پیگیری نماید و آموخته های خود را بر مبنای اثبات های دقیق و روشمند بنا سازد، چرا که نگارنده معتقد است عدم درگیری با مسایل به معنای عدم یادگیری است.

در این جزوه از منابع متعددی استفاده شده است: کتاب های حساب دیفرانسیل و انتگرال توماس، لیتهولد، پیسکونوف، سیلورمن و منابع فارسی متعددی که به رشته تحریر در آمده اند. ذکر این نکته مهم است که مثال های بیان شده از برجسته ترین مثال هایی است که در اکثر منابع به نوعی بیان شده اند و پاسخ آن ها مناسب ترین و در عین حال ساده ترین راه حل ارایه شده است. 

جزوه تایپ شده و 57 صفحه می باشد. برای دریافت جزوه روی لینک زیر کلیک کنید.

Print
13966 رتبه بندی این مطلب:
3/0

SuperUser AccountSuperUser Account

سایر نوشته ها توسط SuperUser Account
تماس با نویسنده

8 نظر در مطلب "جزوه درسی ریاضی عمومی 2" ثبت شده است

8
3

علیزاده

میخواستم رابطه ی بین مشتق و شیب را از نظر هندسی بدونم میشه برام توصیف کنین؟؟؟ مرسی


1
0

سهیل

سلام / خیلی دنبال جزوه بودم . امیدوارم همینطوری که با این جزوه به من کمک کنید همیشه در زندگیتون موفق و پیروز باشید . ممنون


1
0

هادی

خیلی متشکرم


9
0

بی نام

چه طوری دانلود کنم؟


1
2

مدیر ارشد سایت

در قسمت لینک های بیشتر روی لینک کلیک کنید و یا لینک زیر را در مرورگر خود باز کنید

http://jafar.professora.ir/download/4/884/190/


5
0

محمد

با این حال نیومد برای من


0
1

t.k

آفرین خوبه...


0
0

zahra

چطور میتونم دانلود کنم

بالینکی که قرار دادین چیزی باز نمیشه

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
دی ان ان