در اختلاف نظرهایی كه پیش می آید منصفانه وارد جر و بحث شو و فراموش نكن كه نباید به طرفین توهین كنی . اچ جکسون براون (کتاب نکته‌های کوچک زندگی)

بهترین زمان آموزش زبان انگلیسی به کودکان

بهترین زمان آموزش زبان انگلیسی به کودکان
SuperUser Account

امروزه دانشمندان می گویند بچه هایی که زبان دوم یاد می گیرند هوش اجتماعی بالاتری دارند و در امتحانات ورودی دانشگاه هم موفق ترند…..
بسیاری از کارشناسان بر این باورند هر چه زبان دوم در سنین پایین تری به کودک آموزش داده شود احتمال اینکه کودک در سالهای بعد در یادگیری این زبان موفق تر باشد،بیشتر است.یادگیری زبان انگلیسی در سنین پایین نشان می دهد برخورد اجتماعی کودک بهتر شده و در ارتباط با دیگر بچه ها موفق تر عمل می کند.کودکانی که زبان دوم می آموزند در حل مسائل پیچیده خلاقیت و تبحر بیشتری دارند.
زبانشناسان معتقدند کودکانی که قبل از دوره نوجوانی به یادگیری زبان دوم بپردازند بهتر می توانند در زمینه تلفظ کلمات به طور صحیح و نزدیک به صاحبان اصلی زبان عمل کنند.مطالعات نشان می دهد که مغز انسان برای رشد زبانی در طی سالهای تولد و بیش از نوجوانی بسیار آزاد است بنابراین بهترین سن آموزش زبان انگلیسی به کودک قبل از ده سالگی و زمانی است که کودک هنوز در زبان مادری خود هم پیشرفت چندانی نداشته است.در صورتی که شرایط کسب زبان دوم مهیا باشد کودک می تواند همزمان با زبان مادری خود زبان های دیگر را فرا گیرد.توجه کودک به یک زبان جدید می تواند باعث توجه او به ساختارهای زبان و جمله بندی های بهتراو در زبان مادری شود.
آموزش زبان انگلیسی باید توسط یک متخصص و بر اساس سیستم مناسب باشد. والدین ناآشنا به زبان دوم می توانند با تشویق کودک به یادگیری و حمایت از او علاقه کودک را به فراگیری زبان و فرهنگ دیگر بیشتر کنند.

Print
559 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

SuperUser AccountSuperUser Account

سایر نوشته ها توسط SuperUser Account
تماس با نویسنده

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
دی ان ان