در این صفحه گروه اخبار را ملاحظه می نمایید. برای مشاهده کلیه مطالب سایت اعم از آموزش ریاضی، اخبار ریاضی، نمونه سوال ریاضی، فرمول های ریاضی، مشاهیر و دانشمندان، رشته های تحصیلی و مطالب دیگر می توانید از لینک زیر استفاده کنید

در صفحه جزئیات مطلب که با کلیک روی لینک زیر راهی آن می شوید می توانید از گروه بندی که در سمت چپ وجود دارد برای دسترسی به کلیه مطالب سایت استفاده کنید

تمام مطالب

رویدادهای آتی رشته ریاضی

جدیدترین اخبار

RSS

اخبار

زمان رویداد: 2015/09/16 - 2015/09/22 صادر کردن رویداد

13امين کنفرانس بين‌المللي آموزش رياضي براي پروژه‌هاي آينده

کاتونيا- سيسيلي، ايتاليا

13 امين کنفرانس آموزش ریاضی برای پروژه‌های آینده، آموزش رياضي در جهاني متصل، از تمامي علاقه‌مندان از 16-21 سپتامبر، 2015  در سواحل زيباي سيسيل دعوت بعمل مي‌آورد. اين همایش جمعي دوستانه و سازنده  شامل معلمان خلاق و آموزگاران و مربيان ریاضی از سراسر جهان است، به عنوان مثال در کنفرانس 2009 در درسدن، آلمان،  44 کشور حضور داشتند!. این کنفرانس در کاتانیا در ادامه دوازده همایش پروژه قبلي در مکان‎های برگزار شده زير است :

در کنار اهرام قاهره در سال 1999، در سرزمین مقدس تاریخی اردن در سال 2000، کشور لهستان در سال 2001، کشور استرالیا در سال 2001، در ساحل سیسیل در سال 2002، در برنو، پایتخت تاریخی موراویا، جمهوری چک در سال 2003، در Ciechocinek، شهر آبگرمي در لهستان در سال 2004، در مالزی مشرف به تنگه جوهور در سال 2005، در کارولینای شمالی، ایالات متحده آمریکا در سال 2007، در شکوه و جلال تاریخی مرکزی اروپا در شهر درسدن در سال 2009، در زیبایی‌های منخصربفرد طبیعت آفریقای جنوبی در سال 2011 و در ساحل تماشايي - تاريخي بالکان در مونته نگرو در سال 2014.

آموزش ریاضی برای پروژه‌های آینده  به منظور بهبود آموزش ریاضیات در سراسر جهان از طریق انتشار و پخش ایده‌های جدید و مواد اختصاص يافته است.  براي اطلاعات بيشتر در مورد پروژه‌ها  و کار در آینده اينجا را کليک نمائيد.  مجموعه مقالات کنفرانس مونته نگرو 2014.

آموزش ریاضی برای پروژه‌های آینده به عنوان انجمني بین‌المللی از پژوهشگران و معلمان است که هدف اصلی ما ابداعات و ابتکارات در زمينه‌هاي زير است :

ریاضی برای زندگی، انسانی آموزش ریاضی، سهم و قومیت ریاضی، استفاده مؤثر از فن آوری‌های جدید آموزشی در کلاس درس، اتخاذ الگوهای جدید، و غیره. تجربه انباشته ما در کتاب یونسکو و مجموعه مقالات کنفرانس‌های قبلی ارائه شده است.

هدف از کنفرانس کاتانیا، کمک به تبدیل رویاها به واقعیت است!

حمایت و پشتيباني براي ايجاد ارتباط و همکاری بين معلمان و محققان با منفعت‌هاي مالی
ارائه و انتشار مقالات علمی و همچنین ایده‌های جدید و قابل توجه و تجربه کلاس درس معلم
برای به اشتراک گذاشتن ایده‌های جدید و خلاقانه برای ایجاد اصلاحات در زمینه‌های : تحقیقات آموزشی، تدریس و یادگیری، تکنولوژی آموزشی، توسعه برنامه درسی، آماده سازی و توسعه معلمان ریاضی، سازمان مدرسه و سیاست، شیوه‌های کلاس درس و مسائل مربوط به قوميت ریاضیات
آغاز کار جدید و خلاقانه برای کمک به حل مشکلات بومی در آموزش
عناوین پیشنهادی برای مقاله یا کارگاه می‌تواند :

 1. حل مسئله و مدل سازی
 2. استفاده از تکنولوژی
 3. ارزیابی
 4. برخورد با تفاوت‌های فرهنگی
 5. غلبه بر جنسیت و موانع اجتماعی
 6. بهبود برنامه آموزشی
 7. آماده سازی معلم و در حال انجام کار در خدمات
 8. ابتکارات سیاسی
 9. شیوه‌های سازمان مدرسه و کلاس درس
 10. استفاده از آمار در زندگی روزمره
 11. استفاده از الگوهای جدید مؤثر در آموزش و یادگیری
 12. وظایف یادگیری غنی
 13. برنامه‌های کاربردی از ریاضیات در دنیای واقعی
 14. استفاده از ریاضیات در علوم و انفورماتیک

تاريخ‌هاي مهم :

کارگاه : خلاصه کارگاه و مقالات 1-6 صفحه : 31 مي 2015 

مشاهده وب سایت

مطلب قبلی 13امين کنگره بين‌المللی آموزش رياضی : ICME-13
مطلب بعدی تغییرات اساسی در رایشمند
چاپ
4806 رتبه بندی این مطلب:
5/0
 

مدیر ارشد سایتمدیر ارشد سایت

سایر نوشته ها توسط مدیر ارشد سایت

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر